MÖBLER / Soffor / Soffa 14907133
nr 1490 7133
Soffa
empire, mahogny. Längd: 237
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 september 2022
kl 19:51:57
17/9 11:22:54
Karl Johanstil/Empir
Senempiren